Експеримент Maktrum

Чи можемо ми стати розумнішими?

«Найбільше багатство — розум» Алі ібн Абі-Таліб

Справді, здатність людини правильно мислити – чи не найцінніше вміння сучасності. Саме сьогодні, коли ми не встигаємо розумнішати вслід за сучасними технологіями, коли від твого вибору залежиш не лише ти, а й інші люди, можливість осягнути ситуацію й побачити все в “істинному світлі” ціниться дуже високо. Останні роки дали мені усвідомити, що розум – найперша річ, в яку потрібно інвестувати свій час і сили.

А чи можна стати розумнішим? Одні наукові дослідження доводять, що так, інші – заперечують таку можливість. Я ж вирішив попрацювати над собою в рамках експерименту й раз і на завжди вирішити, на скільки моє хобі (розв’язування головоломок) та захоплення точними науками є корисним і чи стане в нагоді мені це в житті.

Про експеримент

Ціль експерименту: перевірити, чи можливо розвинути свій інтелект в побутових умовах і, якщо так, то на скільки.

Умови: розв’язування головоломок та задач з логіки, математики, фізики, програмування кожного дня (в середньому по 2 години на день).

Період: з 1 грудня 2018 року по 1 грудня 2019 (1 рік).

Оцінювання: за сукупністю показників інтелекту. Методика і мої початкові показники.

Важливо! На протязі цього року я не буду розв’язувати тести, за якими я провожу власне оцінювання, щоб уникнути “натаскування”. Результат повинен бути максимально чистим.

Крім того, я обиратиму найцікавіші загадки й публікувати їх тут чи на сторінці в Facebook.

Приєднуйтесь, разом цікавіше.

Експеримент Макітрум

Поділитись записом:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print